SUPER PROMOCJA DO -40%

Komunikat

KOMUNIKAT WS. WSTRZYMANIA PRZYJMOWANIA ZAMÓWIEŃ

Pargniemyże poinformować, iż wstrzymujemy przyjmowanie nowych zamówień z powodu trudnej sytuacji logistycznej. Aktualnie mamy do czynienia z nieprzewidywalnymi okolicznościami, które wpływają na naszą zdolność do efektywnej obsługi i dostarczenia zamówień w terminie.

 

KOMUNIKAT WS. MOŻLIWYCH OPÓŹNIEŃ W REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Chcielibyśmy poinformować, że w związku z sytuacją globalną, możemy odczuć pewne opóźnienia w dostarczaniu przesyłek.
Niestety, nie jesteśmy w stanie zapewnić, że wszystkie przesyłki zostaną dostarczone w wyznaczonym terminie, co może wpłynąć na czas dostawy zamówionych przez Państwa produktów.

Pracujemy z naszymi partnerami logistycznymi, aby zoptymalizować nasze procesy i zmniejszyć opóźnienia, jednak wciąż funkcjonujemy w trudnych warunkach, związanych z pandemią COVID-19, które wpływają na cały łańcuch dostaw.
Chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie mogą wyniknąć z opóźnień w dostawie. Jesteśmy świadomi, jak ważne dla Państwa są terminowe dostawy i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najszybciej dostarczyć zamówione produkty.
Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość w tym trudnym czasie. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym Zespołem Obsługi Klienta, który jest do Państwa dyspozycji i służy pomocą w każdej kwestii.

 

KOMUNIKAT WS. ADRESU DO ZWROTU PRZEDMIOTÓW

Mamy przyjemność poinformować, że od dnia 28 lutego 2023 roku nasz sklep internetowy oferuje możliwość zwrotu produktów na adres na terytorium Polski.
Dzięki temu nasza polityka zwrotów i reklamacji staje się jeszcze bardziej wygodna i dostępna dla Państwa.
Aby dokonać zwrotu, prosimy o wypełnienie formularza zwrotu, który jest dostępny na stronie internetowej https://formularzreklamacji.com/complaint/search
W celu uproszczenia procesu, prosimy o dokładne wypełnienie formularza oraz podanie wszelkich wymaganych informacji, dzięki czemu nasz zespół będzie mógł skontaktować się z Państwem w celu potwierdzenia szczegółów zwrotu.
Po przesłaniu formularza nasz zespół zweryfikuje jego poprawność i prześle adres w Polsce do zwrotu przesyłki, wskazując adnotację, jaką należy dołączyć do przesyłki.

Jesteśmy przekonani, że ta nowa możliwość zwrotów na adres na terytorium Polski pozytywnie wpłynie na jakość naszych usług i umożliwi jeszcze wygodniejsze i łatwiejsze dokonywanie
zakupów w naszym sklepie internetowym.

 

KOMUNIKAT WS. FORMULARZA REKLAMACYJNEGO / FORMULARZA ZWROTU
Pragniemy poinformować, że w naszym sklepie internetowym dostępny jest formularz reklamacyjny, który umożliwia Państwu szybkie i wygodne dokonanie reklamacji lub zwrotu zakupionych produktów. Formularz ten jest łatwo dostępny pod adresem: https://formularzreklamacji.com/complaint/search
W celu dokonania zgłoszenia, prosimy o wypełnienie formularza, podając początkowo numer zamówienia oraz adres e-mail, użyty podczas składania zamówienia. W następnym etapie, prosimy wybrać produkt, którego dotyczy zgłoszenie oraz odnotować swoje oczekiwania względem zgłoszenia.
Po otrzymaniu formularza, nasz zespół skontaktuje się z Państwem, w celu potwierdzenia szczegółów zgłoszenia i jego dalszego procedowania.
Jesteśmy przekonani, że nasza polityka reklamacji i zwrotów jest wyjątkowo przejrzysta i klarowna dla wszystkich Klientów.
Nasz Zespół Obsługi Klienta jest przez cały czas do Państwa dyspozycji, gotowy pomóc w każdej kwestii dotyczącej zwrotów i reklamacji.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare
What are you looking for?
Please type the word you want to search and press "enter"